Zatvori
Turska
Egipat
Grčka
Crna Gora
Bugarska
Hrvatska
Slovenija
Izdvajamo
Kasandra
Sitonija
Olimpska regija
Regija Svetog Đorđa
Grčka ostrva
Kavala
Larisa
Peloponez
Ostalo
Izdvajamo
Kontakt
011 240 14 13
063 44 33 11
063 44 33 11
063 44 33 11
info@tipotravel.com
Mileševska 51, Beograd
Pickablatros Beach Resort
Egipat - Hurgada
4.0

Hotel

Avion


































Informacije

Wifi

Bazen

TV

Klima

Bar

Restoran
Dečiji bazen
Ležaljke i suncobrani
Spa centar
Sauna
Masaža
Privatna plaža
Ukupno noćenja
Ukupno dana
Lokacija: Udaljen je 15 km od aerodroma i oko 20 km od centra Hurgade. U neposrednoj blizini nalazi se i tržni centar Senzo Mall.
Plaža: Poseduje sopstvenu peščanu plažu, sa postepenim ulaskom u vodu. Manji deo plaže je sa koralnim grebenom. Regija oko plaže je veoma lepa, okružena vrtovima i palmama.
Hotelski sadržaj: Hotel čine glavna zgrada, aneks zgrada i bungalovi. Ima ukupno 680 smeštajnih jedinica i zauzima površinu oko 123.000m2. Gostima su na raspolaganju 11 bazena, od čega je 1 za decu. Poseduje nekoliko restorana, a la carte restorana i barova raspoređenih po čitavom kompleksu. Za decu tu je i Aqua Park, kids club za decu od 4-12 godina, 2 tobogana za odrasle, 6 za decu. Od sadržaja tu je i jacuzzi na otvorenom, 2 teniska terena, teren za odbojku, mini fudbal, mini golf, vaterpolo, boćanje, pikado, wi fi internet u javnim delovima hotela. Uz doplatu: telefon, bilijar, frizer, servis za pranje i sušenje veša, prodavnice, menjačnica, lekar, džakuzi, sauna, tursko kupatilo, parno kupatilo, masaže i ostali tretmani, rent-a-car, motorizovani vodeni sportovi, room servis, osvetljenje teniskog terena i oprema za tenis, bilijar, video igrice, sportovi na vodi, jahanje konja i kamila i ostalo van koncepta, alkoholna pića nakon ponoći, sva hrana, piće i usluge van al inclusive usluge.
Sobe: Poseduje ukupno 680 soba, raspoređenih u glavnoj zgradi, aneks delu hotela i bungalovima.
U ponudi su bungalov sobe sa pogledom na vrt, i njih se može smestiti 2 odraslih i dvoje dece, ili troje odraslih i jedno dete. U standardne sobe sa pogledom na more može se smestiti dve odrasle osobe i dete, površina sobe je oko 25m2.
U ponudi su i Family sobe sa pogledom na vrt, u koje se maksimalno može smestiti 5 osoba, 2 odrasle osobe i troje dece.
Usluga: All inclusive – služi se po principu švedskog stola (samoposluživanje).
Kontakt: www.pickalbatros.com/hotels-resorts/beach-albatros-resort
Napomena: Preporuka za sve tipove gostiju, posebno za porodice sa decom. Kompletno renoviran hotel, zavrednuje 5*. Besplatan boravak za troje dece u porodičnoj sobi.
- Avans od najmanje 30% od ukupne cene aranžmana prilikom prijave, a ostatak najkasnije 15 dana pre polaska na put
- gotovinski
- čekovima građana do 6 mesečnih rata
- ostalim platnim karticama (Master, Visa, Maestro i Dina)
BB